shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

20 Lipca 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz,
Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł,
Sewera
Do końca roku zostało 165 dni.
Odwiedza nas 8 gości

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika






Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Juniorzy Sezon 2008/2009 Drukuj
20.08.2008.
Spis treści
Juniorzy Sezon 2008/2009
Strona 2

7. kolejka
2008.09.13 Jordan Zakliczyn 5:1 LKS Rudnik
2008.09.13 Szczebel Lubień 4:4 Wicher Stróża
2008.09.13 Cyrhla Krzczonów 0:1 Hejnał Krzyszkowice
                   (bramka dla Hejnału: Ciaputa Przemek)
2008.09.13 Zielonka Wrząsowice 1:4 Raba Dobczyce
2008.09.14 Sęp Droginia 1:2 Orzeł Myślenice
2008.09.14 Beskid Tokarnia 1:4 Skalnik Trzemeśnia
2008.09.14 Grodzisko Raciechowice 2:0 Iskra Brzączowice
2008.09.14 Tempo Rzeszotary 1:2 Pcimianka Pcim 

8. kolejka 2008.09.20

2008.09.20 LKS Rudnik 0:2 Pcimianka Pcim 
2008.09.20 Iskra Brzączowice 1:5 Tempo Rzeszotary
2008.09.20 Hejnał Krzyszkowice 1:1 Grodzisko Raciechowice
                  (bramka dla Hejnału: Motyka Karol)
2008.09.20 Orzeł Myślenice : Cyrhla Krzczonów
2008.09.20 Jordan Zakliczyn : Szczebel Lubień
2008.09.20 Skalnik Trzemeśnia 5:3 Zielonka Wrząsowice
2008.09.21 Wicher Stróża 5:5 Beskid Tokarnia
2008.09.21 Raba Dobczyce 8:0 Sęp Droginia

9. kolejka 2008.09.24

2008.09.24 Szczebel Lubień 2:2 LKS Rudnik
2008.09.24 Beskid Tokarnia 1:2 Jordan Zakliczyn
2008.09.24 Zielonka Wrząsowice : Wicher Stróża
2008.09.24 Sęp Droginia 1:4 Skalnik Trzemeśnia
2008.09.24 Cyrhla Krzczonów : Raba Dobczyce
2008.09.24 Grodzisko Raciechowice 2:3 Orzeł Myślenice
2008.09.24 Tempo Rzeszotary 2:3 Hejnał Krzyszkowice
                   (bramki dla Hejnału: Motyka Karol x2, Galas Grzegorz)

2008.09.24 Pcimianka Pcim 2:0 Iskra Brzączowice

10. kolejka 2008.09.27
2008.09.27 Szczebel Lubień 3:0 v.o. Beskid Tokarnia
2008.09.27 Hejnał Krzyszkowice 2:1 Pcimianka Pcim
                   (bramki dla Hejnał: Galas Grzegorz x2)

2008.09.27 Orzeł Myślenice 2:1 Tempo Rzeszotary
2008.09.27 Raba Dobczyce 8:0 Grodzisko Raciechowice
2008.09.27 Skalnik Trzemeśnia 4:2 Cyrhla Krzczonów
2008.09.28 Wicher Stróża 2:2 Sęp Droginia 
2008.09.28 Jordan Zakliczyn 0:0 Zielonka Wrząsowice
2008.09.28 LKS Rudnik 3:1 Iskra Brzączowice 

11. kolejka 2008.10.01

2008.10.01 Beskid Tokarnia 2:3 LKS Rudnik
2008.10.01 Zielonka Wrząsowice 3:5 Szczebel Lubień
2008.10.01 Sęp Droginia 1:2 Jordan Zakliczyn
2008.10.01 Cyrhla Krzczonów 6:3  Wicher Stróża
2008.10.01 Grodzisko Raciechowice 0:0 Skalnik Trzemeśnia
2008.10.01 Tempo Rzeszotary 0:5 Raba Dobczyce 
2008.10.01 Iskra Brzączowice 0:1 Hejnał Krzyszkowice
                  (bramka dla Hejnału: Bidziński Marek)
2008.10.02 Pcimianka Pcim 0:0 Orzeł Myślenice
 
12. kolejka 2008.10.04
2008.10.04 LKS Rudnik 1:4 Hejnał Krzyszkowice
                   (bramki dla Hejnału: Ciaputa Rafał, Hajduk Krzysztof, Motyka Karol, Gaździk Dariusz)

2008.10.04 Skalnik Trzemeśnia : Tempo Rzeszotary
2008.10.05 Raba Dobczyce 5:1 Pcimianka Pcim 
2008.10.05 Orzeł Myślenice 8:0 Iskra Brzączowice
2008.10.05 Wicher Stróża 2:4 Grodzisko Raciechowice
2008.10.05 Jordan Zakliczyn : Cyrhla Krzczonów
2008.10.05 Beskid Tokarnia : Zielonka Wrząsowice
2008.10.08 13 Szczebel Lubień : Sęp Droginia

13.kolejka 2008.10.11
2008.10.11 Pcimianka Pcim 1:1 Skalnik Trzemeśnia
2008.10.11 Sęp Droginia 3:0 (v)  Beskid Tokarnia
2008.10.11 Cyrhla Krzczonów 2:9 Szczebel Lubień
2008.10.11 Iskra Brzączowice 0:6 Raba Dobczyce 
2008.10.12 Tempo Rzeszotary 1:2 Wicher Stróża 
2008.10.12 Zielonka Wrząsowice2 5: LKS Rudnik
2008.10.12 Grodzisko Raciechowice 1:1 Jordan Zakliczyn
2008.10.12 Hejnał Krzyszkowice 3:1 Orzeł Myślenice
                   (bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz, Ciaputa Rafał, Baran Marek)

14. kolejka 2008.10.18

2008.10.18 15:30 Zielonka Wrząsowice 0:1 Sęp Droginia
2008.10.18 15:00 Szczebel Lubień 3:0 Grodzisko Raciechowice
2008.10.18 15:00 Jordan Zakliczyn 0:1 Tempo Rzeszotary
2008.10.18 14:00 Skalnik Trzemeśnia : Iskra Brzączowice
2008.10.19 11:00 LKS Rudnik 1:2 Orzeł Myślenice
2008.10.19 14:00 Raba Dobczyce 5:0 Hejnał Krzyszkowice
2008.10.19 11:00 Beskid Tokarnia 4:1 Cyrhla Krzczonów 
2008.10.19 13:30 Wicher Stróża 2:1 Pcimianka Pcim

15. kolejka 2008.10.25
2008.10.25 11:00 Sęp Droginia 7:0 LKS Rudnik
2008.10.25 15:00 Cyrhla Krzczonów : Zielonka Wrząsowice 
2008.10.25 14:00 Orzeł Myślenice 2:4 Raba Dobczyce
2008.10.25 15:00 Tempo Rzeszotary : Szczebel Lubień
2008.10.25 14:00 Pcimianka Pcim : Jordan Zakliczyn
2008.10.25 15:00 Iskra Brzączowice : Wicher Stróża
2008.10.25 11:00 Hejnał Krzyszkowice 4:2 Skalnik Trzemeśnia
                             (bramki dla Hejnał: Motyka Karol x2, Hajduk Krzysztof, Szczurek Mateusz)

2008.10.26 11:00 Grodzisko Raciechowice : Beskid Tokarnia


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »