shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

19 Sierpnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bolesław, Emilia,
Jan, Julian,
Juliusz, Ludwik,
Piotr, Sebald
Do końca roku zostało 135 dni.
Odwiedza nas 2 gości

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika






Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Juniorzy Sezon 2008/2009 Drukuj
20.08.2008.
Spis treści
Juniorzy Sezon 2008/2009
Strona 2
II liga, podokręg Myślenice sezon 2008/2009

♦ Kliknij na aktualną tabelę ♦

Miejsce Drużyna Statystyki Punkty
Mecz Bramki
Strz Stra
1 Raba Dobczyce 14 78 10 42
2 Hejnał Krzyszkowice 15 35 27 30
3 Orzeł Myślenice 14 35 21 28
4 Skalnik Trzemieśnia 13 39 20 27
5 Grodzisko Raciechowice 14 31 24 27
6 Szczebel Lubień 12 36 27 21
7 Pcimianka Pcim 14 21 26 17
8 Tempo Rzeszotary 13 37 24 16
9 Wicher Stróża 13 36 45 16
10 Jordan Zakliczyn 12 22 17 16
11 LKS Rudnik 15 27 54 14
12 Cyrhla Krzczonów 11 31 47 13
13 Sęp Droginia 14 26 39 13
14 Beskid Tokarnia 13 33 42 9
15 Zielonka Wrząsowice 12 24 42 8
16 Iskra Brzączowice 13 11 57 3

Najskuteczniejsi w Hejnale

Miejsce Nazwisko i Imię Bramki
1 Motyka Karol 10
2 Galas Grzegorz 8
3 Ciaputa Rafał 4
4 Bidziński Marek 2
5 Gaździk Dariusz 2
6 Hajduk Krzysztof 2
7 Baran Marek 1
8 Ciaputa Przemek 1
9 Domanus Dariusz 1
10 Kopta Mateusz 1
11 Sala Rafał 1
12 Szczurek Mateusz 1
13 Wawrzynek Artur 1


1. Kolejka
17.08.2008  15:00 Wicher Stróża 3:2 Hejnał Krzyszkowice
                              (bramki dla Hejnału: Kopta Mateusz, Motyka Karol)

Szczebel Lubień 2:1 Pcimianka Pcim
Skalnik Trzemieśnia 0:0 Orzeł Myślenice
Zielonka Wrząsowice 1:3 Grodzisko Raciechowice
Sęp Droginia 2:9 Cyrhla Krzczonów
Beskid Tokarnia 1:1 Tempo Trzeszotary
Jordan Zakliczyn 6:1 Iskra Brzączowice
Raba Dobczyce 8:2 LKS Rudnik

2. Kolejka
20.08.2008 17:00 Grodzisko Raciechowice 2:1 Sęp Droginia
20.08.2008 18:00 LKS Rudnik 3:3 Cyrhla Krzczonów
20.08.2008 18:00 Raba Dobczyce  3:0 Skalnik Trzemieśnia
20.08.2008 18:00 Pcimianka Pcim 3:2 Beskid Tokarnia
20.08.2008 18:00 skra Brzączowice 1:4 Szczebel Lubień
20.08.2008 18:00 Hejnał Krzyszkowice 2:2 Jordan Zakliczyn
                             (bramki dla Hejnału: Gaździk Dariusz, Motyka Karol)

20.08.2008 18:00 Orzeł Myślenice 3:2 Wicher Stróża
26.08.2008 18:00 Tempo Rzeszotary 8:2 Zielonka Wrząsowice

3. Kolejka
23.08.2008 17:00 Skalnik Trzemieśnia 3:0 LKS Rudnik
23.08.2008 17:30 Wicher Stróża 2:3 Raba Dobczyce
23.08.2008 17:30 Jordan Zakliczyn 1:4 Orzeł Myślenice
23.08.2008 13:00 Sęp Droginia 1:2 Tempo Rzeszotary
23.08.2008 18:00 Beskid Tokarnia 12:0 Iskra Brzączowice
24.08.2008 14:00 Cyrhla Krzczonów 0:5 Grodzisko Raciechowice
27.08.2008 17:00 Szczebe Lubieńl 1:1 Hejnał Krzyszkowice
                             (bramka dla Hejnału: Domanus Dariusz)
28.08.2008 17:30 Zielonka Wrząsowice 5:2 Pcimianka Pcim

4. Kolejka
29.08.2008 17:00 Hejnał Krzyszkowice 3:1 Beskid Tokarnia
                             (bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz, Motyka Karol, Wawrzynek Artur)
29.08.2008 18:00 Orzeł Myślenice 3:1 Szczebel Lubień
29.08.2008 18:00 Skalnik Trzemieśnia 11:3 Wicher Stróża
30.08.2008 15:00 Raba Dobczyce 2:1 Jordan Zakliczyn
30.08.2008 17:00 Tempo Rzeszotary 12:0 Cyrhla  Krzczonów
31.08.2008 11:00 LKS Rudnik 2:7 Grodzisko Raciechowice
31.08.2008 11:00 Pcimianka Pcim 1:0 Sęp Droginia
31.08.2008 17:00 Iskra Brzączowice 6:1 Zielonka Wrząsowice

5. kolejka
2008.09.03 Wicher Stróża 4:1 LKS Rudnik 
2008.09.03 Jordan Zakliczyn 0:1 Skalnik Trzemeśnia 
2008.09.03 Szczebel Lubień 0:6 Raba Dobczyce 
2008.09.03 Beskid Tokarnia 3:3 Orzeł Myślenice
2008.09.03 17:00 Zielonka Wrząsowice 4:1 Hejnał Krzyszkowice
 
                            (bramka dla Hejnału: Bidziński Marek)
2008.09.03 Sęp Droginia 3:0 v.o. Iskra Brzączowice
2008.09.03 Cyrhla Krzczonów 4:3 Pcimianka Pcim
2008.09.03 Grodzisko Raciechowice 2:1 Tempo Rzeszotary 

6. kolejka
2008.09.06 LKS Rudnik 3:2 Tempo Rzeszotary 
2008.09.06 Pcimianka Pcim 1:2 Grodzisko Raciechowice
2008.09.06 Iskra Brzączowice 1:4 Cyrhla Krzczonów
2008.09.06 15:00 Hejnał Krzyszkowice 7:3 Sęp Droginia
                             (bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz 3, Ciaputa Rafał 2, Sala Rafał, Motyka Karol)
2008.09.06 Orzeł Myślenice 2:2 Zielonka Wrząsowice
2008.09.06 Wicher Stróża 2:2 Jordan Zakliczyn
2008.09.06 Skalnik Trzemeśnia 4:2 Szczebel Lubień
2008.09.07 Raba Dobczyce 11:1 Beskid Tokarnia


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »