shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Nasi Artyści
Iskra Justyna Drukuj
08.02.2009.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na kierunku Pedagogika Instrumentalna, specjalność: gitara. Studia odbywała w latach 1996-2000 w klasie adiunkta Janusza Sochackiego i asystenta Michała Nagy.
Obecnie pracuje jako nauczyciel muzyki i plastyki w Szkole Podstawowej nr 4 w Myślenicach. Działający pod jej kierunkiem zespół wokalno-instrumentalny „Bemole” jest laureatem licznych konkursów i przeglądów muzycznych odbywających się na terenie gminy i województwa.
Z zamiłowania ogrodnik.
Od dwóch lat zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem biżuterii ze srebra, miedzi, szkła i minerałów.

Prywatnie zadowolona mama Filipka i żona Piotrusia:-)
kontakt: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć 
Solawa Katarzyna Drukuj
10.12.2007.

Katarzyna Solawa
ma 13 lat, chodzi do pierwszej klasy gimazjum w Krzyszkowicach. Interesuje się muzyką, sportem, tańczy w zespole Ziemi myślenickiej, należy do drużyny ZHP. W wolnych chwilach pisze wiersze.
Czytaj całość
 
Adamski Kazimierz Drukuj
10.12.2007.

Kazimierz Adamski
należy do grona artystów średniego pokolenia, zajmuje się rzeźbą, medalierstwem, rysunkiem, konserwacją rzeźby. Studiował na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w latach 1988 - 1993 w pracowni prof. Mariana Koniecznego. Niemal od samego początku, udało mu się zdobyć znaczącą pozycję w rzeźbiarskim środowisku artystycznym Krakowa.
W 1993 wygrał konkurs na projekt medalu CRACOVIAE MERENTI, uchwalony przez Radę Miasta Krakowa jako niezwykle rzadkie odznaczenie przyznawane za wybitne zasługi dla Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa, złote medale otrzymali: Jan Paweł II, Uniwersytet Jagielloński, Biskupstwo Krakowskie.
Czytaj całość