shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Ochotnicza Straż Pożarna
Zebranie sprawozdawcze za rok 2009 Drukuj
16.02.2010.
Krzyszkowice przyjmą pompę dla gminy

Na podsumowanie rocznej działalności jednostki OPS w Krzyszkowicach w dniu 31 stycznia przybył burmistrz Maciej Ostrowski, przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Grabowski, sołtys Tadeusz Burda i przedstawiciel powiatowej PSP Bartłomiej Siepak.

Zebranie, prowadzone przez Jerzego Grabowskiego, który jest mieszkańcem Krzyszkowice i również należy do tej jednostki, rozpoczęło się od uczczenia minutą ciszy pamięci dwóch druhów zmarłych w okresie sprawozdawczym. Następnie sprawozdanie z działalności jednostki w tym czasie przedstawił Andrzej Grzybek, a sprawozdanie finansowe – skarbnik Tadeusz Burda. Jednostka OSP w Krzyszkowicach liczy obecnie 36 członków zwyczajnych, 8 honorowych i 7 wspierających – łącznie 51 osób. Jej prezesem jest Marian Chlebda, a naczelnikiem Krzysztof Paryła.

Jednostka dysponuje jednym samochodem, bojowym średnim. Druhowie w 2009 roku brali udział w 12 akcjach ratowniczych, w tym w gaszeniu 2 pożarów oraz w akcji powodziowej i usuwaniu skutków wichur. Brali też udział w szkoleniu z użyciem nowego sprzętu oraz jeden z druhów ukończył kurs kierowania ruchem drogowym.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 101 - 117 z 117