shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

21 Sierpnia 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Bernard, Emilian,
Filipina,
Franciszek, Joanna,
Kazimiera, Męcimir
Do końca roku zostało 133 dni.
Odwiedza nas 1 gość

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika


Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Ochotnicza Straż Pożarna
Walne Zebranie OSP Drukuj
04.03.2015.
W dniu 01.03.2015 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzyszkowicach. Zebranie otworzył prezes naszej jednostki druh Andrzej Grzybek dziękując za przybycie i witając gości : reprezentującego Państwową Straż Pożarną sekcyjnego Jakuba Pachonia, prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP druha Jana Podmokłego, wiceprezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP druha Jana Kantora, redaktora Gazety Myślenickiej Ryszarda Sobkowicza i sołtys Krzyszkowic Danutę Tylko-Burdę.
Sprawozdanie z działalności OSP Krzyszkowice za rok 2014 odczytał sekretarz Mateusz Markiewicz a kwestie bojowe omówił naczelnik Ryszard Solawa. W sprawach finansów za rok sprawozdawczy głos zabrał skarbnik Tadeusz Burda.
Protokół Komisji Rewizyjnej odczytał jej przewodniczący druh Jerzy Muniak i złożył wniosek o udzielenie absolutorium.
Po dyskusji i głosowaniu Walne Zebranie udzieliło zarządowi absolutorium.
W kolejnym głosowaniu większość także zaakceptowała plan działalności i plan finansowy na rok 2015.
Naczelnik wystąpił z wnioskiem o przeniesienie z członków zwyczajnych na członków honorowych druhów: Tadeusza Liśkiewicza i Józefa Salę. Uchwałę przyjęto jednogłośnie.
W pierwszym roku swojej pracy nowy zarząd OSP Krzyszkowice nie ustrzegł się także błędów. Mówił o nich w swoim wystąpieniu prezes ZOP ZOSP RP Jan Podmokły. Namawiał także do zachęcania młodzieży do wstąpienia w szeregi OSP.
Sekcyjny Jakub Pachoń poruszył bardzo ważny temat bezpieczeństwa strażaków w czasie działań ratowniczo - gaśniczych. Wiceprezes ZOM-G ZOSP RP Jan Kantor zwrócił uwagę na ważną rolę osób wspierających działalność jednostki bez których realizacja zamierzeń byłaby bardzo trudna.
Jako ostatni głos zabrał prezes OSP Krzyszkowice Andrzej Grzybek dziękując druhnom i druhom za zaangażowanie,poświęcenie i włożoną pracę dla dobra jednostki. Słowa uznania skierował też do Urzędu Miasta i Gminy Myślenice za okazana pomoc a także do kierownika Biura Zarządzania Kryzysowego Jacka Warzechy. Podziękował także za przychylność dla zrealizowanych celów a jednocześnie za słowa krytyki, które na pewno będą dla nas tematem przemyśleń i mobilizacją dla jeszcze intensywniejszej pracy i służby. 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 60 z 122