shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Zebranie Rady Parafialnej 2003-08-20 Drukuj
20.08.2003.
Protokół z posiedzenia Duszpasterskiej Rady Parafialnej z dnia 20 sierpnia 2003 pod przewodnictwem ks. proboszcza Stanisława Kaseli.

Porządek zebrania:
• Wspólna modlitwa.
• Odczytanie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
• Informację proboszcza o nowych inwestycjach w Kościele.
• Sprawy bieżące.
Po wspólnej modlitwie i odczytaniu protokołu z poprzedniego posiedzenia ks. kanonik Stanisław Kasela poinformował, że w ostatnim czasie zostały wykonane nowe krzesła w prezbiterium. Do wykonania pozostały ławki w prezbiterium i drzwi do zakrystii. Najpoważniejszą inwestycją w najbliższym czasie będzie mieszkanie dla ks. wikarego nad salą katechetyczną.

Zaproponowany na poprzednim posiedzeniu rozkład mszy św. w niedzielę pozostaje bez zmian z jednym głosem przeciwnym.

Dla pracujących w niedzielę będzie wprowadzona w soboty wieczorna msza św. o niedzielnej liturgii.

Ponadto Rada Parafialna skieruje w porozumieniu z Radą Sołecką wniosek do radnego J. Grabowskiego w sprawie odbudowy zburzonego sanitariatu przy budynku starej szkoły. Postanowiono także przystąpić do działań, które doprowadzą do ostatecznego ustalenia przykościelnego obszaru przez geodezję. Dotyczy to granicy między kościołem a sklepem.

Na zakończenie posiedzenia ks. proboszcz skierował do obecnych zaproszenie na XI Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii A.D. 2003, która odbędzie się w dniach 6 i 7 września. Od 31 sierpnia do 7 września będą Dni Modlitwy o Świętość Rodzin.
Protokołowała:
Justyna Twardosz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »