shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

20 Lutego 2024
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Euchariusz,
Eustachy,
Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła,
Ostap, Siestrzewit
Do końca roku zostało 316 dni.
Odwiedza nas 1 gość

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika


Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Ogłoszenia Parafialne Niedziela 15.06.2008 Drukuj
14.06.2008.
1. Dziś przy kościele zbierane są ofiary do puszek na potrzeby Papieskiej Akademii Teologicznej. 
- Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafialne. 
- g. 15.00 Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego

2. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
W tym tygodniu proszę następujących parafian z dz. GÓRA:
Mika - 82, Mika-168, Wajda, Pasionek - 321, Soska, Raczek - 195, Kyrcz - 84, Sala - 272, Sala, Dudzik - 223, Motyka, Postawa - 309, Szymański, Hinc – 247, Kaczor, Chlebda - 153
3. W tym tygodniu spotkanie po mszy św. wieczornej dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Kl. IIa w środę, i kl. IIb we czwartek.

4. Dziś do nabycia: z płytą VCD- Cuda i Łaski Boże za wstawiennictwem MB Kalwaryjskiej. Dominik ostatni numer w tym roku szkolnym o św. Pawle i 5 prz. kościelnym. Jaś ze składanką. Źródło – Tygodnik Rodzin Katolickich z odpowiedziami na ważne pytania. Gość Niedzielny o tym jak w cieniu Euro 2008 rozegrały się na naszych oczach dwie dramatyczne historie. Ich bohaterkami są dwie Agaty – siatkarka Mróz i nieznana z nazwiska czternastolatka.

5. W linkach katolickich polecamy katolicką stronę sklepu dla dzieci http://www.rajdladzieci.pl/

6. W tym tygodniu koniec roku szkolnego. Msza św. dziękczynna za wszystkie dobra którymi Pan Bóg obdarzył uczniów i nauczycieli będzie odprawiona w piątek: o g. 8.00 dla gimnazjum i o g. 9.00 dla szkoły podstawowej. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej będzie we środę od g. 17.00, a dla gimnazjum we czwartek od. g. 17.00.

7. Już przeszło sześćset lat Pani Jasnogórska otaczana jest nieprzerwanym, żarliwym kultem, w którym nierozerwalnie splata się cześć i miłość dla Matki Boga, której dostępuje Maryja Królowa Polski, władczyni i orędowniczka narodu. 13 lipca Koło Prz. Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do tego świętego dla wszystkich Polaków miejsca. Przejazd klimatyzowanym autobusem. Zapisy w zakrystii. Koszt 30 zł.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »