shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

20 Września 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dionizy, Eustachy,
Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina,
Irena, Oleg, Ostap,
Sozant
Do końca roku zostało 103 dni.
Odwiedza nas 2 gości

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika






Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
SENIORZY SEZON 07/08 Drukuj
01.12.2007.
Spis treści
SENIORZY SEZON 07/08
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
WYNIKI W SEZONIE2007/2008
LIGA KLASA A 2007/2008, grupa: MYŚLENICE
Miejsce Drużyna Statystyki Punkty
Mecz Bramki
Strz Stra
1 Raba Dobczyce 30 77 21 66
2 Tempo Rzeszotary 30 73 33 64
3 Krakus Swoszowice 30 57 29 57
4 Pcimianka Pcim 30 72 46 53
5 Orzeł Myślenice 30 51 36 52
6 LKS Rudnik 30 61 49 47
7 Hejnał Krzyszkowice 30 61 52 46
8 Pasternik Ochojno 30 54 47 43
9 Skalnik Trzemyślnia 30 52 53 41
10 Zielonka Wrząsowice 30 53 63 34
11 Opatkowianka Opatkowice 30 54 71 32
12 Sęp Droginia 30 49 72 29
13 Cyrhla Krzczonów 30 43 78 29
14 Clavia Świątniki Górne 30 25 72 26
15 Beskid Tokarnia 30 34 62 25
16 Dziecanovia Dziekanowice 30 30 62 25
Najskuteczniejsi piłkarze Hejnału
MIEJSCE  NAZWISKO I IMIĘ  Bramki
1 Durlatka Mateusz  14
2 Obłaza Piotr  9
3 Ciaputa Sławomir  7
4 Karaim Sebastian  7
5 Jania Jarosław 6
6 Żądło Marcin  6
7 Galas Marek  3
8 Rykała Marcin 3
9 Burda Mariusz  1
10 Grabowski Mateusz 1

TERMINARZ SPOTKAŃ:
Kolejka 30 - 21-22 czerwca
Hejnał Krzyszkowice 0-3 Raba Dobczyce
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-6 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Orzeł Myślenice 1-4 Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne 2-1 Pasternik Ochojno
Dziecanovia Dziekanowice 0-0 Sęp Droginia
Cyrhla Krzczonów 2-0 Pcimianka Pcim
Tempo Rzeszotary 1-0 Beskid Tokarnia
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Skalnik Trzemyślnia

Kolejka 29

Sęp Droginia 3-2 Hejnał Krzyszkowice

(bramki dla Hejnału:  )
Skalnik Trzemeśnia 1-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Beskid Tokarnia 0-3 Krakus Swoszowice (Kraków)
Pcimianka Pcim 1-1 Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce 7-0 Cyrhla Krzczonów
Pasternik Ochojno 2-0 Dziecanovia Dziekanowice
Zielonka Wrząsowice 1-2 Clavia Świątniki Górne
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-3 Orzeł Myślenice


Kolejka 28 - 7-8 czerwca
Hejnał Krzyszkowice 3-1 Pasternik Ochojno
(bramki dla Hejnału: Obłaza Piotr , Durlatka Mateusz , Karaim Sebastian )
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-1 Orzeł Myślenice
Clavia Świątniki Górne 2-4 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Zielonka Wrząsowice
Cyrhla Krzczonów 4-4 Sęp Droginia
Tempo Rzeszotary 1-0 Raba Dobczyce
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Pcimianka Pcim
Skalnik Trzemeśnia 3-1 Beskid Tokarnia

Kolejka 27

Zielonka Wrząsowice 2-3 Hejnał Krzyszkowice
(bramki dla Hejnału: Galas Marek  ,  Ciaputa Sławomir )
Beskid Tokarnia 2-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Pcimianka Pcim 3-0 Skalnik Trzemeśnia
Raba Dobczyce 0-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
Sęp Droginia 0-3 Tempo Rzeszotary
Pasternik Ochojno 4-2 Cyrhla Krzczonów
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-0 Dziecanovia
Dziekanowice Orzeł Myślenice 3-0 Clavia Świątniki Górne


Kolejka 26 24-25 maja
Hejnał Krzyszkowice 1-2 LKS Rudnik (k. Myślenic)
(bramka dla Hejnału: Obłaza Piotr )
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-1 Clavia Świątniki Górne
Dziecanovia Dziekanowice 0-3 Orzeł Myślenice
Cyrhla Krzczonów 2-2 Zielonka Wrząsowice
Tempo Rzeszotary 5-2 Pasternik Ochojno
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-1 Sęp Droginia
Skalnik Trzemeśnia 0-0 Raba Dobczyce
Beskid Tokarnia 0-7 Pcimianka Pcim


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »