shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

27 Lipca 2024
Sobota
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
Aureli, Julia,
Laurenty, Lilla,
Marta, Natalia,
Natalis, Pantaleon,
Rudolf, Rudolfa,
Rudolfina, Wszebor
Do końca roku zostało 158 dni.
Odwiedza nas 1 gość

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika






Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Z archiwum Józefa Stanisława Błachuta Drukuj
23.11.2012.
ARCHIWALNE - KRZYSZKOWICE. Budynek mieszkalny w Krzyszkowicach na zdjeciu wykonanym przez żołnierza Wermachtu w roku 1941. Fotografia prezentowana była w Polsce po raz pierwszy w lokalnym tygodniku "Gazeta Myślenicka" w roku 2012 i pochodzi z prywatnych zbiorów kolekcjonerskich myśleniczanina Józefa Stanisława Błachuta.

ARCHIWALNE - KRZYSZKOWICE. Czerwiec 1941 roku. Rodzina włościan przed swym domem na zdjęciu wykonanym przez żołnierza Wermachtu stacjonującego w Krzyszkowicach. Fotografia prezentowana była w Polsce po raz pierwszy w lokalnym tygodniku "Gazeta Myślenicka" w roku 2012 i pochodzi z prywatnych zbiorów kolekcjonerskich myśleniczanina Józefa Stanisława Błachuta.

ARCHIWALNE - KRZYSZKOWICE. Smutne lata wojny. Panorama wsi z lat 1940-1941. Zdjęcie UNIKATOWE, wykonane przez żołnierza niemieckiego - opublikowane w Polsce po raz pierwszy w tygodniku "Gazeta Myślenicka" w roku 2011. Zdjęcie pochodzi z prywatnych zbiorów myśleniczanina Józefa Stanisława Błachuta.

 ARCHIWALNE - KRZYSZKOWICE. Czerwiec 1941 rok. Żołnierze Wermachtu na tle dworu krzyszkowickiego od strony parku. Fotografia prezentowana była w Polsce po raz pierwszy w lokalnym tygodniku "Gazeta Myślenicka" w roku 2012 i pochodzi z prywatnych zbiorów kolekcjonerskich myśleniczanina Józefa Stanisława Błachuta.

ARCHIWALNE - KRZYSZKOWICE. Rok 1941. Kobiety uczestniczące w procesji eucharystycznej wokół kościoła parafialnego pw. św. Anny na fotografii wykonanej przez żołnierza Wermachtu. Fotografia prezentowana była w Polsce po raz pierwszy w lokalnym tygodniku "Gazeta Myślenicka" w roku 2012 i pochodzi z prywatnych zbiorów kolekcjonerskich myśleniczanina Józefa Stanisława Błachuta.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »