shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
DOFINANSOWANIE DO WYMIANY PIECA Drukuj
30.09.2018.
DOFINANSOWANIE DO WYMIANY PIECA
27 września 2018r. ruszył nabór wniosków do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego w ramach którego możliwa będzie wymiana starego nieefektywnego kotła węglowego na nowy ekologiczny piec gazowy, na biomasę lub pompę ciepła. 

Wnioski dostępne są na stronie internetowej oraz na Sali Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy Myślenice http://myslenice.pl/nabor-wnioskow-na-dofinansowanie-do-wymiany-pieca,art-698

Wypełnione wnioski można składać osobiście w Wydziale Strategii Rozwoju Gospodarczego i Promocji pok. 18 w terminie od 27 września do 5 października 2018 roku w godzinach pracy urzędu.

O kolejności umieszczenia na liście decyduje data wpływu wniosku.

Jednocześnie ruszył
Program “Czyste Powietrze” realizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Krakowie

Spotkanie dla mieszkańców Miasta i Gminy Myślenice dotyczące Rządowego programu "Czyste powietrze" odbędzie się w dniu 5 października 2018 roku o godzinie 18:00 w Domu Parafialnym im. ks. Bylicy przy ul. 3-go Maja 1a w Myślenicach.

Organizatorem spotkania jest Ministerstwo Środowiska oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie

W ramach tego Programu dofinansowaniu podlegają przedsięwzięcia związane z podnoszeniem efektywności energetycznej oraz wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w budynkach jednorodzinnych. Więcej szczegółów w ogłoszeniu (w załączeniu).

Zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi poruszanymi przeze mnie sprawami, które można znaleźć w zakładce: Radny.

Robert Marek Pitala
Radny Rady Miejskiej
w Myślenicach
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »