shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Ogłoszenia Parafialne Niedziela 30.03.2008 Drukuj
29.03.2008.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego.
- O g. 15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
- Telewizja Puls, o godz. 15.00 przeprowadzi transmisję Godziny Miłosierdzia z Krakowa-Łagiewnik. Nabożeństwu przewodniczyć będzie kustosz sanktuarium ks. bp Jan Zając.
- Prasa katolicka: Źródło, Jaś, Gość Niedzielny, (będzie kosztował 4 zł. W tym numerze płyta z Oratorium o Bożym Miłosierdziu. Od następnego numeru Gość będzie w innej szacie graficznej), Dominik z płytą.
- Dziś przypada 123 rocznica śmierci księżnej Augusty Montleart.
2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. O g. 18.00 Jego Ekscelencja ks. bp Józef Guzdek będzie celebrował Najświętszą Eucharystię, w czasie której 80 młodych parafian przyjmie sakrament umocnienia w wierze.

3. We wtorek na Mszy św. wieczornej obrzęd przyjęcia do Duchowej Adopcji.

4. We środę, 2 kwietnia przypada 3. r. śm. Sługi Bożego Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. i wieczorną modlitwę w int. kanonizacji Ojca św.

5. W tym tygodniu przypada także I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek po mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Anny w int. nowych powołań do służby Bożej z naszej parafii. W piątek rano Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, a wieczorem Nabożeństwo. Pamiętając o tym, co przeżywaliśmy w czasie misji zgromadźmy się licznie na Mszy św. i modlitwie do Najśw. Serca Pana Jezusa.

6. Za tydzień 6 kwietnia I niedziela miesiąca. Zmianka różańcowa po mszy św. o g. 7.30 dla Róży św. Anny, MB Częstochowskiej, MB Fatimskiej, św. Maksymiliana, św. Józefa, św. Dominika, św. Piotra.
- Po mszy św. o g. 9.30. dla Róży św. Franciszka, bł. Anieli Salawy i św. Siostry Faustyny.

7. Caritas Archidiecezji Krakowskiej pilnie poszukuje rodziny do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »