shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Ogłoszenia Parafialne 23.01.2011 Drukuj
22.01.2011.

Pan moim światłem i zbawieniem moim.

III NIEDZIELA ZWYKŁA 23 stycznia 2011
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

Dziś o g. 15.00 Nieszpory niedzielne.
Prasa katolicka: Data beatyfikacji jest kolejnym cudem Jana Pawła II. Od tego roku 1 maja kojarzył się już będzie z Janem Pawłem II a nie świętem pracy pisze Gość Niedzielny. Nazywa się je Afrykańskim Lourdes. W tej niewielkiej ruandyjskiej miejscowości Matka Boża ponad 2 lata ukazywała się uczennicom miejscowej szkoły. Co z tego wynikło opisuje Przewodnik Katolicki. Książeczkę z najlepszymi żartami znajdą czytelnicy w miesięczniku Mały Gość Niedzielny. Do nabycia również Źródło, Ola i Jaś, Dominik.
1. Zakończyliśmy kolędę, w czasie której modliliśmy się wspólnie w int. uproszenia błogosławieństwa Bożego dla rodzin naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wspólną rodzinną modlitwę i chwile rozmowy. Bóg zapłać tym, którzy nas wieźli na miejsce i tym rodzinom, które nas częstowały posiłkami. Bóg zapłać za ofiary, które otrzymaliśmy przy tej okazji. Z tych ofiar każdy kapłan w naszej archidiecezji wspomaga: *diecezję, *misjonarzy, *Uniwersytet Papieski, * księży chorych, * funkcjonowanie domu dla księży emerytów w Makowie i domu dla księży chorych w Swoszowicach. Podziękowanie składają też ministranci i p. organista.

2. W sobotę 29 stycznia o g. 17.00 na Mszę św. dziękczynną za Nawiedzenie i modlitwę do Matki Bożej zapraszamy rodziny z dz. Nadlas które przyjmowały Obraz w ostatnim miesiącu.

3. W następnym tygodniu 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Boskiej Gromnicznej dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. będą uczestniczyć we Mszy św. przynosząc na nią swoje świece chrzcielne.

4. Dziś na Mszy św. o 9.30 wystąpi orkiestra dęta z Myślenic.

5. Rada Sołecka z Głogoczowa zaprasza w sobotę na koncert najpiękniejszych kolęd. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »