shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Ogłoszenia Parafialne Niedziela 27.06.2009 Drukuj
27.06.2009.
TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                    28 czerwca 2009
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę:
• O g. 15.00 nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy św. zasłonięcie Obrazu św. Anny.
• Można kupić przed kościołem tygodniki: „Źródło”, „Gość Niedzielny”.
• Bóg zapłać za przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą niedzielę i 100 zł. od kwiatów.
W tym tygodniu proszę następujących parafian z dz. DÓŁ 35 grupa:
Miętka – 304, Serafin – 297, Motyka – 340, Sala- 281, Sala, Lelito – 365, Głocka – 270, Ożóg – 415, Sala – 348, Chlebda – 347, Motyka, Markiewicz – 580, Grabowska - 353
2. Jutro przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Zakończą się obchody Roku Św. Pawła. Serdecznie zapraszam wszystkich a szczególnie solenizantów, na Mszę św. i nabożeństwo kończące obchody Roku św. Pawła. Można zyskać odpust.

3. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najśw. Sakramentu i śpiew Litanii do Najśw. Serca PJ.

4. We środę rozpoczyna się lipiec, który jest miesiącem Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

5. W piątek, 3 lipca, obchodzimy święto Tomasza Apostoła, który pokonał niemoc własnej wiary i, jak głosi tradycja, zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii.

6. W tym tygodniu we czwartek nabożeństwo do św. Anny Patronki kościoła, w piątek rano Msza św. z Litanią, wieczorem przed Mszą św. Koronka do Miłosierdzia B. w int. trzeźwości w naszych rodzinach, po Mszy św. Nabożeństw do Najśw. Serca PJ.

7. Oczekujemy za odpust, który przypadnie w niedzielę 26 lipca. Chorym proponuję w tym tygodniu w I piątek spowiedź i Komunię św. wynagradzającą w domu. Początek odwiedzin o g. 9. Zgłoszenia dziś w zakrystii.

8. Za dwa tygodnie, 12 lipca pielgrzymka do MB Częstochowskiej. Zapisy w zakrystii. Wpłata 25 zł.

9. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie życzymy udanego, radosnego wypoczynku. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła.

10. Wieniec pogrzebowy wypada nieść na cmentarz za krzyżem i chorągwią. Nie ozdabiajmy nim karawanu.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »