Dzisiaj w Krzyszkowicach DOŻYNKI GMINNE

Msza Dożynkowa o godz. 14.00; a następnie przy Straży OSP dalsze uroczystości. Serdecznie zapraszamy całą społeczność Krzyszkowic

W poniedziałek św. Bartłomieja apostoła

W środę Uroczystość NMP Częstochowskiej; Msze o 7.00 i 18.00

W czwartek św. Moniki

W piątek św. Augustyna

W sobotę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

1. W przyszłą niedzielę o godzinie 9.30 różaniec święty bardzo prosimy, aby Róża św. Jana Pawła II poprowadziła rozważanie i zakończyła je Litanią do świętego Józefa. Pragniemy serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane na cele wspólnoty parafialnej. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność swoim błogosławieństwem.

2. Serdeczne podziękowanie składamy rodzinom, które sprzątały kościół w minionym tygodniu. Bóg zapłać za trud i ofiarę. W tym tygodniu prosimy
o przygotowanie kościoła rodziny z rejonu Brzeg  nr domów: 288, 46, 45, 236, 599, 163, 473, 642, 472, 734, 657, 752.

3. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny z naszą pamięcią modlitewną.