Kolejka XIII (3 listopada)
Hejnał Krzyszkowice 4-2 Jawor Jawornik
(bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz
,Gaździk Dariusz
, Bidziński Marek
,
)
Kolejka XII (27 października)
Clavia Świątniki Górne 0-4 Hejnał Krzyszkowice
(bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz
,
, Bidziński Marek
,
)
Kolejka XI (20 października)
Hejnał Krzyszkowice 3-0 Dziekanowia Dziekanowice
(bramki dla Hejnału: Twardosz Paweł
, Bidzińsk Mareki
, Ciaputa Przemysław
)
Kolejka X (13 października)
Hejnał Krzyszkowice 3 -2 Pasternik Ochojno
(bramki dla Hejnału: Twardosz Paweł
, Bidzińsk Mareki
, Galas Grzegorz
)
Jawor Jawornik 4 : 0 Dziekanowia Dziekanowice
Kolejka IX (6 października)
Orzeł Nowa Wieś 1-2 Hejnał Krzyszkowice
(bramki dla Hejnału: Ciaputa Przemek
, bramka samobójcza
)
Pasternik Ochojno 2-3 Jawor Jawornik
Kolejka VIII (29 września)
Hejnał Krzyszkowice 3-0(v) Topór Tenczyn
Jawor Jawornik 4-2 Orzeł Nowa Wieś
Kolejka VII (22-24 września)
Hejnał Krzyszkwice - Pauzuje
Staw Polanka - Rudnik
Iskra Głogoczów - Orzeł Myślenice
Topór Tenczyn - Jawor Jawornik
Orzeł Nowa Wieś - Clavia Świątniki Górne
Pasternik Ochojno - Dziekanovia Dziekanowice
Dalin II Myślenice - Franciszek Skomielna Czarna
Kolejka VI (15 września godz. 16.00)
Hejnał Krzyszkowice 3-1 Iskra Głogoczów
(bramki dla Hejnału: Blecharczyk Dawid
, bramka samobójcza
, Pitala Krzysztof
)
Dziekanovia Dziekanowice - Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górne - Topór Tenczyn
Orzeł Myślenice 0-2 Staw Polanka
Franciszek Skomielna Czarna - Pasternik Ochojno
Rudnik - Dalin II Myślenice
Jawor Jawornik - pauzuje
Kolejka V (11 listopada )
Staw Polanka 1-4 Hejnał Krzyszkowice
(bramki dla Hejnału: Bidziński Marek
, Galas Grzegorz
, Kopta Kamil
)
Iskra Głogoczów - Jawor Jawornik
Topór Tenczyn - Dziekanovia Dziekanowice
Orzeł Nowa Wieś - Pasternik Ochojno
Rudnik - Franciszek Skomielna Czarna
Dalin II Myślenice - Orzeł Myślenice
Clavia Świątniki Górne - pauzuje
Kolejka IV (3 września godz. 17.00)
Hejnał Krzyszkowice 1-0 Dalin II Myślenice
(bramka dla Hejnału: Bidziński Marek
)
Franciszek Skomielna Czarna - Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górne- Iskra Głogoczów J
awor Jawornik 3-2 Staw Polanka
Orzeł Myślenice 1-2 Rudnik
Pasternik Ochojno- Topór Tenczyn
Dziekanovia Dziekanowice - pauzuje
Kolejka III (25 sierpnia godz. 17:00)
Hejnał Krzyszkowice 1-0 Rudnik
(bramka dla Hejnału: Ciaputa Przemek
)
Orzeł Myślenice - Franciszek Skomielna Czarna
Iskra Głogoczów - Dziekanovia Dziekanowice
TopórTenczyn - Orzeł Nowa Wieś
Staw Polanka - Clavia Świątniki Górne
Dalin II Myślenice 2-2 Jawor Jawornik
Pasternik Ochojno - pauzuje
Kolejka II (21 sierpnia)
Hejnał Krzyszkowice 3-4 Orzeł Myślenice
(bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz
,
,
)
Franciszek Skomielna Czarna - Topór Tenczyn
Pasternik Ochojno - Iskra Głogoczów
Dziekanowia Dziekanowice - Staw Polanka
Clavia Świątniki Górne 1-5 Dalin II Myślenice
Jawor Jawornik - Rudnik
Orzeł Nowa Wieś - pauzuje
Kolejka I (18 sierpnia)
Hejnał Krzyszkowice 3-2 Franciszek Skomielna Czarna
(bramki dla Hejnału: Bidziński Marek
, Sala Rafał
, Twardosz Paweł (karny)
)
Iskra Głogoczów - Orzeł Nowa Wieś
Orzeł Myślenice - Jawor Jawornik
Rudnik - Clavia Świątniki Górne
Dalin II Myślenice 10-1 Dziekanovia Dziekanowice
Staw Polanka - Pasternik Ochojno