shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Ogłoszenia Parafialne 16.02.2014 Drukuj
15.02.2014.

SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

16 lutego 2014

 

1. W dzisiejszą, szóstą niedzielę w ciągu roku Jezus, kontynuując swoje nauczanie określane jako „Kazanie na górze”, zwraca naszą uwagę na relacje międzyludzkie, rodzinne i przyjacielskie. Warto, byśmy się im przyjrzeli. Może jest coś, co można by w tych relacjach ulepszyć, poprawić. A może jest coś, co należałoby naprawić? Wykorzystujmy w tym celu czas, który jest nam dany, nie tylko w rozpoczynającym się dziś tygodniu.

 

2. W środę po wieczornej mszy św.  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

3.Najbliższy piątek jest trzecim miesiąca. Po Mszy świętej wieczornej Wystawienie Najświętszego Sakramentu z Adoracją i modlitwami do Bożego Miłosierdzia polecając rodzinny  naszej Parafii jak również zmarłych z naszych rodzin wypominanych w naszym kościele.

 

4. Młodzież gimnazjalna kl. I; II; III, przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, będzie spotkanie w sobotę. Zapraszam wszystkich na wieczorną Mszę świętą a później na spotkanie w salce na plebanii.

 

5. W sobotę przypada święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła. I my wszyscy, w naszych osobistych modlitwach pamiętajmy tego dnia o papieżu Franciszku i o całym Kościele, jakim przyszło mu w tych trudnych czasach kierować.

 

6. W przyszłą niedzielę Różaniec Święty o godzinie 9.00. Bardzo prosimy aby Róża Matki Bożej Częstochowskiej  poprowadziła rozważanie tajemnic. Jest możliwość utworzyć nowe róże różańcowe. Osoby chętne bardzo proszę o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 

7. Z racji czwartej niedzieli miesiąca o godzinie 11.00 Msza święta dla dzieci. w przyszłą niedzielę. Zapraszam wszystkie dzieci od najmłodszych z rodzicami.

 

8. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom które sprzątały Kościół w minionym tygodniu. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na potrzeby kościoła W tym tygodniu prosimy o przygotowanie  Kościoła do  przyszłej niedzieli rodziny: Jasek 680, Sala 355; Sala 381; Kruczek 450; Kruczek 460; Kruczek 393; Galas – Kunicki 188; Chlebda 443; Kopta 367; Wajda 160; Kruczek – Skoczylas 307.

 

9. Dzisiaj po mszach świętych na placu kościelnym kwestuje rodzina Tylek z Włosani, której w zeszłym roku spalił się dom. Mając wyobraźnie Miłosierdzia możemy ich wspomóc ofiarą. Bóg zapłać za gest dobroci.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »