TERMINARZ SPOTKAŃ:
Kolejka
07.06.08 sobota 17:00 Franciszek Skomielna Czarna 1-1 Orzeł Myślenice
17:00 Hejnał Krzyszkowice 3-0 (v) Dziecanovia Dziekanowice
17:00 Topór Tenczyn 0-2 Pasternik Ochojno
17:00 Iskra Głogoczów 8-1 LKS RUDNIK
17:00 Jawor Jawornik 3-1 Clavia Świątniki Górne
pauzuje: Orzeł Nowa Wieś
Kolejka
28.05.08 środa 17:30 Orzeł Myślenice 7-0 Clavia Świątniki Górne
31.05.08 sobota 17:00 Jawor Jawornik 2-2 Iskra Głogoczów
17:00 Orzeł Nowa Wieś 7-3 Topór Tenczyn
01.06.08 niedziela
11:00 Pasternik Ochojno 0-2 Hejnał Krzyszkowice
(bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz
,Motyka Adam
)
15:00 Dziecanovia Dziekanowice 1-2 Franciszek Skomielna Czarna
pauzuje: LKS RUDNIK
Kolejka 22
24.05.08 sobota 14:00 Pasternik Ochojno 3-1 Franciszek Skomielna Czarna
15:00 Dziecanovia Dziekanowia 0-7 Orzeł Myślenice
15:00 Hejnał Krzyszkowice 1-2 Orzeł Nowa Wieś
(bramka dla Hejnału: Galas Grzegorz
)
17:00 Topór Tenczyn 2- 0LKS Rudnik
25.05.08 niedziela 14:00 Iskra Głogoczów 8-0 Clavia Świątniki Górne
pauzuje: Jawor Jawornik
Kolejka 21
17.05.2008 sobota
15:00 Hejnał Krzyszkowice 5-0 LKS Rudnik
(bramki dla Hejnału: Bidziński Marek
,
,
,Baran Marek
,Ciaputa Przemysław
)
15:00 Orzeł Nowa Wieś 0-3 Franciszek Skomielna Czarna
17:00 Jawor Jawornik 3-5 Topór Tenczyn
17:00 Orzeł Myślenice 3-0 Iskra Głogoczów
18.05.08 niedziela 11:00 Dziecanovia Dziekanowice 1-12 Pasternik Ochojno
pauzuje: Clavia Świątniki Górne
Kolejka 20
10.05.2008. sobota 14:00 Orzeł Nowa Wieś - Dziecanovia Dziekanowice
15:00 Hejnał Krzyszkowice 2-1 Jawor Jawornik
(bramki dla Hejnału: Bidziński Marek
, Kopta Kamil
)
16:00 Topór Tenczyn 5-0 Clavia Świątniki Górne
18:00 Orzeł Myślenice 3-0 Pasternik Ochojno
11.05.2008. niedziela 17:30 Franciszek Skomielna Czarna 3-0(v) LKS Rudnik
pauzuje: Iskra Głogoczów
Kolejka 19
03.05.08 Sobota 14:00 LKS Rudnik 11-0 Dziecanovia Dziekanowice
16:00 Jawor Jawornik 5-1 Franciszek Skomielna Czarna
16:30 Pasternik Ochojno 3- 2 Orzeł Nowa Wieś
04.05.08 niedziela 10:00 Iskra Głogoczów 13-1Topór Tenczyn
07.05.08 środa 17:30 Clavia Świątniki Górne 2-4 Hejnał Krzyszkowice
(bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz
,
, Kopta Kamil
,
)
pauzuje: Orzeł Myślenice
Kolejka 18
30.04.08 środa 17:00 Orzeł Nowa Wieś 3-0 Orzeł Myślenice
01.05.08 czwartek
14:00 Iskra Głogoczów 1-3 Hejnał Krzyszkowice
(bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz
, Motyka Adam
, Bidziński Marek
)
11:00 Dziecanovia Dziekanowice 1-4 Jawor Jawornik
17:00 Pasternik Ochojno 1-0 LKS Rudnik
17:00 Clavia Świątniki Górne 1-4 Franciszek Skomielna Czarna
pauzuje: Topór Tenczyn
Kolejka 17
26.04.08 sobota 15:00 Franciszek Skomielna Czarna 5-4 Iskra Głogoczów
15:00 LKS Rudnik 2-0 Orzeł Nowa Wieś
16:00 Orzeł Myślenice 3-0 Topór Tenczyn
17:00 Jawor Jawornik - Pasternik Ochojno
27.04.08 niedziela 11:00 Dziecanovia Dziekanowice 2-2 Clavia Świątniki Górne
pauzuje: Hejnał Krzyszkowice