shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

29 Listopada 2022
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Błażej, Bolemysł,
Fryderyk, Przemysł,
Saturnin, Saturnina,
Walter
Do końca roku zostało 33 dni.
Odwiedza nas 1 gość

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika


Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Ogłoszenia Parafialne 14.04.2013 Drukuj
13.04.2013.

TRZECIA  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

14 kwietnia 2013

 

 

1.Na mocy decyzji Konferencji Episkopatu Polski w trzecią niedzielę Wielkanocy we wszystkich diecezjach w Polsce jest obchodzona Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Ponieważ w obecnym roku duszpasterskim skupiamy uwagę na budowaniu i pogłębianiu naszej wiary, gdzie znajdziemy lepsze źródło poznania Bożej ekonomii zbawienia, jeśli nie w Biblii!? Zatem nie tylko dzisiaj,  oraz w ciągu tego rozpoczynającego się Tygodnia Biblijnego, wczytujmy się z ochotą i rozważajmy słowo Boże.

 

2. Źródłem naszej radości i mocy do ciągłego trwania przy Chrystusie Zmartwychwstałym jest Jego Miłosierdzie. Dlatego Kościół przypomina, że to jest stosowny czas na spowiedź świętą i Komunię wielkanocną by w sumieniu wypełnić kościelne przykazanie.

 

3. W środę po wieczornej mszy św.  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z modlitwami za rodziny które przyjęły obraz Jezusa Miłosiernego.

 

4. Najbliższy piątek jest trzecim miesiąca. Po Mszy świętej wieczornej Wystawienie Najświętszego Sakramentu. Odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia polecając  zmarłych z naszych rodzin oraz wypominanych w naszym kościele.

 

5. W przyszłą niedzielę Różaniec Święty o godzinie 9.00. Bardzo prosimy aby Róża św. Piotra poprowadziła rozważanie tajemnic.

 

6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom które sprzątały Kościół w minionym tygodniu. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na potrzeby kościoła W tym tygodniu prosimy o przygotowanie  Kościoła do  przyszłej niedzieli rodziny: Salwiński437; Serafin 133; grabowski 72; Kołodziejczyk 488; Snopkowski 492; Serafin – Pachacz 419; Paluch 290; Wyroba 208; Zybura – Szymański 198; Łukawski 610.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »