shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Ogłoszenia Parafialne 23.09.2012 Drukuj
22.09.2012.

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

23 września 2012

1. Kto z nas jest większy, kto ważniejszy? A co powiedział Chrystus: „Jeśli kto chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich”. To jedna z tych ważnych odpowiedzi, którą daje się życiem, codziennymi wyborami.

 

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy świętej spotkanie wszystkich rodziców dzieci które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej  spowiedzi i komunii świętej.

 

3. W środę z racji 26 dnia miesiąca, o godzinie 18.00  Msza święta. o św. Annie  a po  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z modlitwami za rodziny które przyjęły obraz Jezu Ufam Tobie.

 

4. W piątek o godzinie 17.00 spotkanie scholi w salce, natomiast po wieczornej Mszy spotkanie Grupy Apostolskiej. Zapraszamy wszystkich młodych, którzy poprzez śpiew, modlitwę, rozważanie Pisma świętego pragną wielbić Pana Boga.

 

5. Spotkanie ministrantów i lektorów w najbliższą sobotę o godzinie 8.30. Zapraszamy również wszystkich tych chłopaków którzy chcieli by zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu.

 

6. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom które sprzątały Kościół otoczenie kościoła w minionym tygodniu. W tym tygodniu prosimy o przygotowanie naszej świątyni  następujące rodziny: Wnęk 50; Kaźmierczak 24; Nowak 51; Grabowski 210; Skoczylas – Szlachetka 4; Rodak 3; Norek 308; Daniel 5; Gaździk 6; Gaździk 317.

.

 

7. W przyszłą niedzielę Różaniec Święty o godzinie 9.00. Bardzo prosimy aby Róża św. Anny poprowadziła rozważanie tajemnic.

 

8. W tym tygodniu patronują nam:

- we wtorek – błogosławiony Władysław z Gielniowa, zakonnik bernardyński, odznaczający się szczególnym nabożeństwem do Męki Pańskiej, autor pieśni religijnych;

- w czwartek – święty Wincenty á Paulo, prezbiter, „duszpasterz galerników”, założyciel Zgromadzenia Księży Misjonarzy – lazarystów i Sióstr Miłosierdzia – szarytek;

- w piątek – święty Wacław, patron Czech, książę czeski, który w X wieku zginął za wiarę w Chrystusa z rąk swego brata, poganina;

- w sobotę – święci Archaniołowie: Michał, Gabriel i Rafał.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »