shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Ogłoszenia Parafialne 03.04.2011 Drukuj
03.04.2011.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
3 kwietnia 2011
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś
W zakrystii są do nabycia Baranki wielkanocne Caritas.
O g. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i składką na kwiaty.
Prasa: Źródło – przedstawia realizowany przez 4 lata, na czterech kontynentach w trzynastu krajach film o Janie Pawle II „Szukałem Was”, Ola i Jaś poznają zwierzęta. Gość Niedzielny za 7 zł w którym wszystkie osiem pielgrzymek Jana Pawła II do Polski na jednej płycie DVD. Przewodnik Katolicki w którym artykuły z takich dziedzin jak: Wielki Post, Wiara i Kościół, Społeczeństwo i kultura, Historia, Rodzina. ARKA o pustelnikach: św. Pawle, św. Świeradzie, św. Eremitach.
2. Po mszy św. adoracja Najśw. Sakr. Po nabożeństwie przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc w odbudowie klasztoru w Alwerni i dla poszkodowanych w Japonii.
Zmianka różańcowa: Po mszy św. o g. 7.30 dla róż kobiet i mężczyzn: św. Anny, MB Częstochowskiej., MB Fatimskiej, św. Maksymiliana, św. Józefa, św. Dominika, św. Piotra.
• Po mszy św. o g. 9.30 dla róży św. Franciszka, bł. Anieli Salawy i św. Faustyny

3. W tym tygodniu we środę, 3 klasa gimnazjum rozpocznie nowennę tygodni poprzedzających przyjęcie sakramentu bierzmowania. O g. 18.00 młodzież ta będzie uczestniczyć we mszy św., a po niej w NABOŻEŃSTWIE ODNOWIENIA PRZYRZECZEŃ CHRZCIELNYCH. Do udziału w tych nabożeństwach zaproszeni są także rodzice kandydatów, ich rodzeństwo i świadkowie.

4. Już za tydzień, 10 kwietnia rozpoczniemy rekolekcje parafialne, które przygotują nas do głębszego przeżycia świąt wielkanocnych i beatyfikacji Jana Pawła II. Po Mszy św. ministranci będą rozdawać programy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »