shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

19 Września 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January, Konstancja,
Sydonia, Teodor,
Więcemir
Do końca roku zostało 104 dni.
Odwiedza nas 3 gości

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika


Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Przed nami już 5 kolejka rozgrywek Myślenickiej A-klasy. Drukuj
30.08.2008.
Hejnał rozegra swój mecz we Wrząsowicach z miejscową Zielonką. Drużyna grająca w A klasie nieprzerwanie od sezonu 2001/2002, drużyna nie najsilniejsza ale też nie najsłabsza, której nie można lekceważyć.
Z Zielonką spotykaliśmy się na A klasowych boiskach już cztery razy najpierw w sezonie 2002/2003 ponieśliśmy dwie porażki 8:1 i 2:0 i w minionym sezonie role się odwróciły bo obydwa spotkania zakończyły się zwycięstwem Hejnału 5:1 i 3:2, tak więc rachunek jest prosty 4 mecze: 2 zwycięstwa i 2 porażki, bramki: 9 zdobytych i 13 straconych.
Zielonka jednak zdecydowanie lepiej od nas rozpoczęła te rozgrywki zdobywając w 4 rozegranych do tej pory meczach 5 punktów odnieśli 1 zwycięstwo zremisowali 2 spotkania i ponieśli 1 porażkę. W ostatniej kolejce zremisowali 1:1 ze Skalnikiem Trzemeśnia.

Miejmy nadzieję, że w meczu z Zielonką drużyna Hejnału przerwie złą passe i zacznie zwycięski marsz w górę tabeli co musi się jak najszybciej zacząć, aby nie stracić kontaktu z innymi drużynami, które zaczęły się oddalać od nas w tabeli. Trzymam za chłopaków kciuki:)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »