shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Prośba Drukuj
21.11.2016.

Koło Gospodyń Dworzanki zwraca się z prośbą do mieszkańców Krzyszkowic. Staramy się brać udział w wielu konkursach promując siebie oraz naszą wieś. Zdobywamy na nich uznanie oraz nagrody, które pomagają nam działać. W najbliższym czasie okres Bożonarodzeniowy.11 grudnia o godz.14 w Zespole Szkół im. A.Średniawskiego w Myślenicach
odbędzie się konkurs na stół wigilijny oraz ozdoby z przed 50-ciu lat. Musimy przygotować potrawy zgodne z tamtym czasem oraz ozdobić choinkę własnoręcznymi ozdobami z naturalnych tworzyw np. słoma, papier,  kordonek. Chciałybyśmy prosić o pomysły ewentualnie zrobienie dla nas w formie wsparcia koła i dostarczenie przed konkursem np. łancuszków bombek w różnych technikach, oraz stroików z góry serdecznie dziękujemy.

18 grudnia na rynku w Myślenicach o godz.12 odbędzie się kiermasz świąteczny. Koła Gospodyń przygotowują poczęstunek dla mieszkańców Myślenic oraz okolic. Przy taj okazji będzie można zakupić np. ciasta, potrawy regionalne itp. Zapraszamy wszystkich serdecznie. Jesteśmy otwarte na wszelkie pomysły, realną pomoc od mieszkańców, którzy zechcą nam pomóc, bo nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkiego same.
Prosimy w razie pytań o kontakt, dziękujemy za życzliwość i zrozumienie.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »