shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Ogłoszenia Parafialne Niedziela 15.06.2008 Drukuj
14.06.2008.
1. Dziś przy kościele zbierane są ofiary do puszek na potrzeby Papieskiej Akademii Teologicznej. 
- Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafialne. 
- g. 15.00 Wypominki i Koronka do Miłosierdzia Bożego

2. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
W tym tygodniu proszę następujących parafian z dz. GÓRA:
Mika - 82, Mika-168, Wajda, Pasionek - 321, Soska, Raczek - 195, Kyrcz - 84, Sala - 272, Sala, Dudzik - 223, Motyka, Postawa - 309, Szymański, Hinc – 247, Kaczor, Chlebda - 153
3. W tym tygodniu spotkanie po mszy św. wieczornej dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Kl. IIa w środę, i kl. IIb we czwartek.

4. Dziś do nabycia: z płytą VCD- Cuda i Łaski Boże za wstawiennictwem MB Kalwaryjskiej. Dominik ostatni numer w tym roku szkolnym o św. Pawle i 5 prz. kościelnym. Jaś ze składanką. Źródło – Tygodnik Rodzin Katolickich z odpowiedziami na ważne pytania. Gość Niedzielny o tym jak w cieniu Euro 2008 rozegrały się na naszych oczach dwie dramatyczne historie. Ich bohaterkami są dwie Agaty – siatkarka Mróz i nieznana z nazwiska czternastolatka.

5. W linkach katolickich polecamy katolicką stronę sklepu dla dzieci http://www.rajdladzieci.pl/

6. W tym tygodniu koniec roku szkolnego. Msza św. dziękczynna za wszystkie dobra którymi Pan Bóg obdarzył uczniów i nauczycieli będzie odprawiona w piątek: o g. 8.00 dla gimnazjum i o g. 9.00 dla szkoły podstawowej. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej będzie we środę od g. 17.00, a dla gimnazjum we czwartek od. g. 17.00.

7. Już przeszło sześćset lat Pani Jasnogórska otaczana jest nieprzerwanym, żarliwym kultem, w którym nierozerwalnie splata się cześć i miłość dla Matki Boga, której dostępuje Maryja Królowa Polski, władczyni i orędowniczka narodu. 13 lipca Koło Prz. Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do tego świętego dla wszystkich Polaków miejsca. Przejazd klimatyzowanym autobusem. Zapisy w zakrystii. Koszt 30 zł.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »