shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

19 Września 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January, Konstancja,
Sydonia, Teodor,
Więcemir
Do końca roku zostało 104 dni.
Odwiedza nas 3 gości

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika






Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Terminarz Rozgrywek Drukuj
16.04.2008.
Terminarz Rozgrywek
I Liga Trampkarzy - II Runda
Sezon 2007/2008
Podokręg Myślenice

10.04.2008 godz. 16:00 Dalin II Myślenice – Mogilany
11.04.2008 godz. 16:00 Topór Tenczyn – Hejnał Krzyszkowice
11.04.2008 godz.16:00 Dziecanovia – Jordan Zakliczyn
12.04.2008 godz. 12:00 Beskid Tokarnia – Szczebel Lubień
12.04.2008 godz. 11:00 Grodzisko Raciechowice – Zielonka Wrząsowice
14.04.2008 godz. 16:00 UKS Dobczyce – Pasternik Ochojno
18.04.2008 godz. 17:00 Hejnał Krzyszkowice – Beskid Tokarnia
18.04.2008 godz. 16:00 Topór Tenczyn – Dziecanovia
19.04.2008 godz. 10:00 Szczebel Lubień – Dalin II Myślenice
21.04.2008 godz. 17:00 Mogilany – Grodzisko Raciechowice
21.04.2008 godz. 16:30 Zielonka Wrząsowice – UKS Dobczyce
21.04.2008 godz. 17:00 Pasternik Ochojno – Jordan Zakliczyn

24.04.2008 godz. 16:00 Dalin II Myślenice – Hejnał Krzyszkowice
25.04.2008 godz. 17:00 Dziecanovia – Pasternik Ochojno
25.04.2008 godz. 17:00 Jordan Zakliczyn – Zielonka Wrząsowice
26.04.2008 godz. 10:00 Grodzisko Raciechowice – Szczebel Lubień
26.04.2008 godz. 11:00 Beskid Tokarnia – Topór Tenczyn
28.04.2008 godz. 17:00 UKS Dobczyce – Mogilany

28.04.2008 godz. 17:00 Zielonka Wrząsowice – Pasternik Ochojno
30.04.2008 godz. 17:00 Beskid Tokarnia – Dziecanovia
01.05.2008 godz. 11:00 Hejnał Krzyszkowice – Grodzisko Raciechowice
01.05.2008 godz. 17:00 Mogilany – Jordan Zakliczyn
01.05.2008 godz. 10:30 Szczebel Lubień – UKS Dobczyce
05.05.2008 godz. 17:00 Topór Tenczyn – Dalin II Myślenice

05.05.2008 godz. 17:00 Pasternik Ochojno – Mogilany
05.05.2008 godz. 16:30 UKS Dobczyce – Hejnał Krzyszkowice
08.05.2008 godz. 17:00 Dalin II Myślenice – Beskid Tokarnia
9.05.2008 godz. 17:00 Dziecanovia – Zielonka Wrząsowice
09.05.2008 godz. 17:00 Jordan Zakliczyn – Szczebel Lubień
10.05.2008 godz. 11:00 Grodzisko Raciechowice – Topór Tenczyn

15.05.2008 godz. 17:00 Dalin II Myślenice – Dziecanovia
16.05.2008 godz. 17:00 Hejnał Krzyszkowice – Jordan Zakliczyn
17.05.2008 godz. 11:00 Beskid Tokarnia – Grodzisko Raciechowice
17.05.2008 godz. 10:00 Szczebel Lubień – Pasternik Ochojno
19.05.2008 godz. 17:00 Mogilany – Zielonka Wrząsowice
19.05.2008 godz. 17:00 Topór Tenczyn – UKS Dobczyce

21.05.2008 godz. 17:00 Zielonka Wrząsowice – Szczebel Lubień
23.05.2008 godz. 18:00 Grodzisko Raciechowice – Dalin II Myślenice
23.05.2008 godz. 18:00 Dziecanovia – Mogilany
23.05.2008 godz. 17:00 Jordan Zakliczyn – Topór Tenczyn
24.05.2008 godz. 11:00 Pasternik Ochojno – Hejnał Krzyszkowice
26.05.2008 godz. 17:00 UKS Dobczyce – Beskid Tokarnia

29.05.2008 godz. 17:00 Dalin II Myślenice – UKS Dobczyce
30.05.2008 godz. 17:00 Beskid Tokarnia – Jordan Zakliczyn
31.05.2008 godz. 11:00 Grodzisko Raciechowice – Dziecanovia
31.05.2008 godz. 11:00 Topór Tenczyn – Pasternik Ochojno
31.05.2008 godz. 11:00 Hejnał Krzyszkowice – Zielonka Wrząsowice
31.05.2008 godz. 11:30 Szczebel Lubień – Mogilany

05.06.2008 godz. 16:30 Jordan Zakliczyn – Dalin II Myślenice
06.06.2008 godz. 17:00 Dziecanovia – Szczebel Lubień
06.06.2008 godz. 17:00 Zielonka Wrząsowice – Topór Tenczyn
07.06.2008 godz. 11:00 Pasternik Ochojno – Beskid Tokarnia
07.06.2008 godz. 10:30 Mogilany – Hejnał Krzyszkowice
09.06.2008 godz. 17:00 UKS Dobczyce – Grodzisko Raciechowice

12.06.2008 godz. 17:00 Dalin II Myślenice – Pasternik Ochojno
13.06.2008 godz. 18:00 Grodzisko Raciechowice – Jordan Zakliczyn
13.06.2008 godz. 17:30 Topór Tenczyn – Mogilany
14.06.2008 godz. 11:00 Beskid Tokarnia – Zielonka Wrząsowice
14.06.2008 godz. 11:00 Hejnał Krzyszkowice – Szczebel Lubień
16.06.2008 godz. 17:00 UKS Dobczyce – Dziecanovia
 
16.06.2008 godz. 18:00 Szczebel Lubień – Topór Tenczyn
18.06.2008 godz. 18:00 Zielonka Wrząsowice – Dalin II Myślenice
20.06.2008 godz. 18:00 Mogilany – Beskid Tokarnia
20.06.2008 godz. 16:00 Jordan Zakliczyn – UKS Dobczyce
21.06.2008 godz. 11:00 Pasternik Ochojno – Grodzisko Raciechowice
22.06.2008 godz. 15:00 Dziecanovia – Hejnał Krzyszkowice
 
« poprzedni artykuł