shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R
 
   
Remont połączony z modernizacja swietlicy przy plebani Drukuj
01.02.2015.

 

„Remont połączony z modernizacją oraz wyposażenie działającej świetlicy wiejskiej przy plebani Kościoła pod wezwaniem św. Anny w Krzyszkowicach”

 

W okresie od 14 stycznia 2014r. do 31.12.2014r. Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Anny w Krzyszkowicach zrealizowała operację w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju PROW 2007-2013 dla operacji które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i rozwój wsi objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 pn. „Remont połączony z modernizacją oraz wyposażenie działającej świetlicy wiejskiej przy plebani Kościoła pod wezwaniem św. Anny w Krzyszkowicach”.

Celem realizacji projektu jest rozszerzenie i ułatwienie lokalnej społeczności integracji oraz wspólnych działań poprzez remont, modernizację oraz wyposażenie świetlicy wiejskiej.

Wnioskowana kwota pomocy wynosi: 47 304,76 zł

W ramach realizacji operacji przeprowadzono prace remontowo-modernizacyjne obejmujące:

·        Roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe, nowe ścianki i tynki, posadzki,

·        Instalacje wod-kan z osprzętem i armaturą, inst. eNN

·        Zestaw multimedialny (zakup)

·        Drzwi wewnętrzne

·        Roboty malarskie, licowanie ścian, posadzki z płytek

·        Ławki i krzesła (zakup)

·        Gra piłkarzyki (zakup)

 

Świetlica jest ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców. Realizacja zadania pozwoli na promocje i rozwój lokalnej twórczości kulturalnej poprzez udostępnienie nowoczesnego miejsca, promocje aktywnego tryby życia poprzez udział w życiu społecznym i kulturalnym Gminy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »