shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

18 Lutego 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
Odwiedza nas 2 gości

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika






Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Juniorzy - Sezon 07/08 Drukuj
20.04.2008.
Spis treści
Juniorzy - Sezon 07/08
Strona 2
WYNIKI W SEZONIE 2007/2008
Miejsce Drużyna Statystyki Punkty
Mecz Bramki
Strz Stra
1 Hejnał Krzyszkowice 22 59 20 55
2 Orzeł Myślenice 22 80 23 50
3 LKS Rudnik 22 73 34 46
4 Iskra Głogoczów 22 84 46 38
5 Pasternik Ochojno 21 59 40 34
6 Orzeł Nowa Wieś  22 62 49 32
7 Franciszek Skomielna Czarna 22 70 69 29
8 Jawor Jawornik 22 64 65 29
9 Topór Tenczyn 22 47 69 23
10 Dziecanovia Dziekanowice 22 20 117 8
11 Clavia Świątniki Górne 21 17 125 4
Najskuteczniejsi w Hejnale
Miejsce Nazwisko i Imię Bramki
1 Galas Grzegorz  16
2 Bidziński Marek  15
3 Ciaputa Przemysław  5
4 Kopta Kamil 3
5 Motyka Adam 2
6 Twardosz Paweł  2
7 Baran Marek 1
8 Blecharczyk Dawid  1
9 Ciaputa Rafał 1
10 Gaździk Dariusz  1
11 Pitala Krzysztof  1
12 Sala Rafał  1

TERMINARZ SPOTKAŃ:
Kolejka
07.06.08 sobota 17:00 Franciszek Skomielna Czarna 1-1 Orzeł Myślenice
                           17:00 Hejnał Krzyszkowice 3-0 (v) Dziecanovia Dziekanowice
                           17:00 Topór Tenczyn 0-2 Pasternik Ochojno
                           17:00 Iskra Głogoczów 8-1 LKS RUDNIK
                           17:00 Jawor Jawornik 3-1 Clavia Świątniki Górne
 pauzuje:             Orzeł Nowa Wieś
Kolejka
28.05.08 środa      17:30 Orzeł Myślenice 7-0 Clavia Świątniki Górne
31.05.08 sobota    17:00 Jawor Jawornik 2-2 Iskra Głogoczów
                              17:00 Orzeł Nowa Wieś 7-3 Topór Tenczyn
01.06.08 niedziela 11:00 Pasternik Ochojno 0-2 Hejnał Krzyszkowice
                                  (bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz,Motyka Adam)
                              15:00 Dziecanovia Dziekanowice 1-2 Franciszek Skomielna Czarna
pauzuje:                 LKS RUDNIK
Kolejka 22
24.05.08 sobota    14:00 Pasternik Ochojno 3-1 Franciszek Skomielna Czarna
                              15:00 Dziecanovia Dziekanowia 0-7 Orzeł Myślenice
                              15:00 Hejnał Krzyszkowice 1-2 Orzeł Nowa Wieś
                              (bramka dla Hejnału: Galas Grzegorz)
                              17:00 Topór Tenczyn 2- 0LKS Rudnik
25.05.08 niedziela 14:00 Iskra Głogoczów 8-0 Clavia Świątniki Górne
pauzuje:                Jawor Jawornik

Kolejka 21
17.05.2008 sobota 15:00 Hejnał Krzyszkowice 5-0 LKS Rudnik 
                   (bramki dla Hejnału: Bidziński Marek,,Baran Marek,Ciaputa Przemysław)
                               15:00 Orzeł Nowa Wieś 0-3 Franciszek Skomielna Czarna
                               17:00 Jawor Jawornik 3-5 Topór Tenczyn
                               17:00 Orzeł Myślenice 3-0 Iskra Głogoczów
18.05.08 niedziela  11:00 Dziecanovia Dziekanowice 1-12 Pasternik Ochojno
pauzuje:                 Clavia Świątniki Górne
Kolejka 20
10.05.2008. sobota    14:00 Orzeł Nowa Wieś - Dziecanovia Dziekanowice     
                                   15:00 Hejnał Krzyszkowice 2-1 Jawor Jawornik
                                   (bramki dla Hejnału: Bidziński Marek, Kopta Kamil)
                                   16:00 Topór Tenczyn 5-0 Clavia Świątniki Górne 
                                   18:00 Orzeł Myślenice 3-0 Pasternik Ochojno 
11.05.2008. niedziela 17:30 Franciszek Skomielna Czarna 3-0(v) LKS Rudnik
pauzuje:                      Iskra Głogoczów
Kolejka 19
03.05.08 Sobota    14:00 LKS Rudnik 11-0 Dziecanovia Dziekanowice
                              16:00 Jawor Jawornik 5-1 Franciszek Skomielna Czarna 
                              16:30 Pasternik Ochojno 3- 2 Orzeł Nowa Wieś
04.05.08 niedziela 10:00 Iskra Głogoczów 13-1Topór Tenczyn
07.05.08 środa    17:30 Clavia Świątniki Górne 2-4 Hejnał Krzyszkowice
                             
(bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz,, Kopta Kamil ,)
pauzuje:                 Orzeł Myślenice
Kolejka 18
30.04.08 środa       17:00 Orzeł Nowa Wieś 3-0 Orzeł Myślenice
01.05.08 czwartek 14:00 Iskra Głogoczów 1-3 Hejnał Krzyszkowice
                               (bramki dla Hejnału: Galas Grzegorz, Motyka Adam, Bidziński Marek)
                               11:00 Dziecanovia Dziekanowice 1-4 Jawor Jawornik
                               17:00 Pasternik Ochojno 1-0  LKS Rudnik
                               17:00 Clavia Świątniki Górne 1-4 Franciszek Skomielna Czarna
pauzuje:                  Topór Tenczyn

Kolejka 17 
26.04.08 sobota    15:00 Franciszek Skomielna Czarna 5-4 Iskra Głogoczów
                              15:00 LKS Rudnik 2-0 Orzeł Nowa Wieś
                              16:00 Orzeł Myślenice 3-0 Topór Tenczyn
                              17:00 Jawor Jawornik - Pasternik Ochojno
27.04.08 niedziela 11:00 Dziecanovia Dziekanowice 2-2  Clavia Świątniki Górne
pauzuje:               Hejnał Krzyszkowice


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »