shadow_left
Logo www.krzyszkowice.eu
Logo
Shadow_R

Dziś

20 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Amalia,
Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń,
Florencjusz,
Florenty, Nawoj,
Sulpicjusz, Szymon,
Teodor
Do końca roku zostało 256 dni.

Gmina

Radny

Powiat

Radny

Koło Gospodyń Wiejskich

O Nas
Wydarzenia

Biblioteka

O Nas
Wydarzenia

Hejnał Krzyszkowice

Klub
Seniorzy
Juniorzy

Panel Użytkownika


Hasło?
Konto? Zarejestruj się!
 
   
Komunikat sołtysa Krzyszkowic Drukuj
11.08.2011.
Od 4 sierpnia 2011 r. mieszkańcy przysiółków Góra, okolic pana sołtysa Zawiskiego, Dudzino i Pod Debiną mogą wykonywać przyłączenia do sieci kanalizacyjnej.
Przyłączenia od domów do studzienek kanalizacyjnych wykonać należy na własny koszt. Sporządzać je należy rurą PCV o przekroju Φ 160 - typ średni. W okolicy wlotu do studzienki kanalizacyjnej rura powinna być położona na głębokości co najmniej 1 m. W przypadku, gdy koszty robót przyłączeniowych wyniosą więcej niż 2,5 tys. zł - zlecać je należy Miejskiemu Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji w Myślenicach ul. Piłsudskiego 47. Istnieje możliwość otrzymania wsparcia finansowego.
Posesje z pozostałych przysiółków mogą być podłączane za jakiś czas, po oddaniu do użytku drugiej przepompowni. Informacja na ten temat zostanie podana do wiadomości zainteresowanych.
Przed zakopaniem rury oraz w przypadku pytań i wątpliwości należy skontaktować się z panem Stanisławem Makselonem z MZWiK (tel. komórkowy 513 126 496), który dokona odbioru technicznego odcinka i sporządzi stosowne dokumenty.
Sołtys Krzyszkowic
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »